Nájdite si prácu cez nás!

Vyplňte formulár a nájdite si novú prácu

Polia označené * sú povinné

Temporer - online pracovná agentúra
Temporer - online pracovná agentúra

Zverte sa nám do rúk

Práca je v živote každého z nás veľmi dôležitá. Nie je len zdrojom príjmov, ale zároveň príležitosťou na sebarealizáciu, vzdelávanie a profesionálny aj osobnostný rast. V spoločnosti Temporer si naozaj uvedomujeme hodnotu práce a podporujeme našich zamestnancov v profesionálnom i osobnostnom rozvoji.

„Ponúkame prácu nielen z domáceho ale aj zahraničného pracovného trhu a prostredníctvom poradenstva vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele v práci i v osobnom živote.“

Prečo potrebujete svoju agentúru?

V súčasnosti hrajú personálne agentúry pri hľadaní pracovného miesta dôležitú úlohu. Výhodou pracovnej agentúry je napr. aj fakt, že sa tu sústredia ponuky od viacerých klientov a zvyšuje sa tak pravdepodobnosť, že jedna z ponúkaných pozícií bude vyhovovať práve vám. Naša relatívne mladá online personálna agentúra dokáže uspokojiť aj náročnejšie požiadavky našich klientov.

Prvý človek, s ktorým prídete spravidla do kontaktu je náš personálny konzultant. Personálny konzultant zastupuje klienta – teda vášho potenciálneho zamestnávateľa. Vystupuje na jednej strane ako hodnotiteľ, na strane druhej pôsobí zároveň v úlohe poradcu. Dokáže vám poradiť, aké sú vaše možnosti na trhu práce, ako môžete napísať, prípadne vylepšiť váš profesijný životopis.