Kto sme?

Sme mladá svižne sa rozvíjajúca online pracovná agentúra poskytujúca pracovné príležitosti na Slovensku a v zahraničí. Zamestnávateľom vieme poskytnúť kvalifikovanú pracovnú silu a zaujímavé HR riešenia.

„Inšpirujeme jednotlivcov a organizácie k efektívnejšej produkcii vytváraním bohatých pracovných príležitostí.“

Ak hľadáte možnosti ako sa uplatniť na trhu práce, znamená to, že ste na správnom mieste. Spoločnosť Temporer vám ponúka prístup k viacerým pracovným ponukám vo viacerých spoločnostiach a zdroje, ktoré potrebujete na splnenie vašich cieľov.

Zamestnanci Temporeru majú bohatú skúsenosť zo zahraničných pracovných trhov a predovšetkým toho švajčiarskeho. Z tejto skutočnosti vyplýva, že väčšina pracovných ponúk je momentálne situovaná práve do tejto krajiny.

Temporer - online pracovná agentúra

Povedali o nás

Našim klientom sme pomohli nájsť novú prácu

 Konečne seriózna agentúra na rozdiel od mnohých pochybných agentúr fungujúcich vo Švajčiarsku. Rýchle vybavenie práce, platby na čas, na telefóne/messengeri 24/7, ochotný a priateľský prístup. Lepšie, než som čakal.
Dušan Kubus
 Táto agentúra mi veľmi pomohla na začiatku žitia tu vo Švajčiarsku. Chválim skvelý prístup, serióznosť, 100 % poradenstvo vo dne v noci. Odporúčam.
Martin Loj
 Ukázali mi aké to je jednoduché, pokiaľ človek vie a chce tak sa dostane vysoko a táto spoločnosť je dobrou cestou tam hore. Odporúčam určite som spokojný, priam milo prekvapený z ich prístupu.
Jakub Dzurilla